Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - III tura

Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - III tura

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza III turę konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.

Wnioski, przygotowane zgodnie z nowym regulaminem (regulamin zamieszczony na stronie Wydziału) należy składać TYLKO w formie elektronicznej w formie pliku pdf z zeskanowanym podpisem opiekuna/promotora lub dyrektora Instytutu/Katedry.

Uwaga, doktoranci pobierający stypendia w grantach badawczych i osoby zatrudnione na stanowiskach naukowych w grantach badawczych proszone są o zamieszczenie we wniosku dodatkowego wyjaśnienia czy/ewentualnie  w jakim stopniu zadania badawcze, o które wnioskują są zbieżne z zadaniami realizowanymi w grancie. 

Przyjmowane będą wnioski w postaci JEDNEGO pliku – opisane zgodnie ze wzorem: imie.nazwisko_dokorant lub imie.nazwisko_pracownik

Projekty należy wysyłać na adres e-mailowy swojego instytutu z dodatkiem DSC (np. psychologiaDSC@uj.edu.plsocjologiaDSC@uj.edu.plfilozofiaDSC@uj.edu.pl,pedagogikaDSC@uj.edu.pl,religioznawstwoDSC@uj.edu.pl,kulturoznawstwoDSC@uj.edu.pl).

Wydatki w projekcie należy zaplanować od 26 listopada 2018 roku.

Wnioski przyjmowane będą do 15 października 2018 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na 9 listopada 2018 roku.

Pliki do pobrania
pdf
REGULAMIN DSC