Komunikat Dziekana Wydziału Filozoficznego w sprawie terminu konkursu o przyznanie finansowania ze środków DS na zadania służące rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich

W oparciu o uchwałę Rady Wydziału Filozoficznego z 19.05.2011 przyjmującą „Regulamin konkursu o przyznanie finansowania ze środków DS na zadania służące rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym" ustalam termin składania zgodnych z regulaminem wniosków o granty dla doktorantów i pracowników, którzy nie ukończyli 35 roku życia, do dnia 15.11.2012 r. Komisja wydziałowa rozstrzygnie konkurs do 01.12.2012.

Wnioski powinny zostać złożone w Dziekanacie w formie wskazanej w Załączniku do Regulaminu.

Prof. Dr hab. Małgorzata Kossowska

Za-ca Dziekana Wydziału Filozoficznego

Nowe zasady punktowania książek i rozdziałów

Wniosek do pobrania