Pożegnanie mgra Adama Łabazy

Z głębokim żalem zawiadamiamy o nagłej śmieci Pana mgra Adama Łabazy, doktoranta Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych na Międzynarodowym Programie Doktorskim z Zakresu Neuronauki Poznawczej (CogNes).

Zmarłego wspomina prof. Mirosław Wyczesany, jego Promotor:

Adam od początku dał się poznać jako zdolny młody naukowiec. Otwarty, głęboko zaangażowany i godny zaufania. Nasza owocna współpraca, tak intensywna i tak gwałtownie przerwana, była dla mnie prawdziwą intelektualną przygodą. Jest mi niezmiernie przykro, straciliśmy bowiem w osobie Adama nie tylko zdolnego współpracownika, ale także serdecznego kolegę.

Pan Adam prowadził kanał na Youtube związany z jego działalnością edukacyjną oraz stronę internetową z warsztatami. Zachęcamy do zapoznania się z jego spuścizną.

Dziekan i cała społeczność Wydziału Filozoficznego UJ pragnie przekazać Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia.

Ostatnie pożegnanie Adama Łabazy obędzie się w kaplicy przy ul. Cmentarnej w Opolu, w piątek 18.06 o godz. 14:00.