Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty i informacje

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nabór artykułów do periodyka Ex Nihilo 2(8)/2012

    Drukuj Email

 Redakcja Periodyku Młodych Religioznawców Ex Nihilo ogłasza nabór artykułów od numeru 2(8)/2012, który ukaże się w pierwszym kwartale 2013 roku i do numeru 1(9)/2013. Do współpracy zaproszeni są studenci, doktoranci i absolwenci - zarówno Instytutu Religioznawstwa, jak i innych jednostek. Redakcja liczy na rzetelne i ciekawe artykuły naukowe o tematyce religioznawczej (numery nie są tematyczne). Mile widziane są zarówno artykuły, jak i recenzje niedawno wydanych pozycji książkowych, sprawozdania z badań i wypraw naukowych, a także wywiady.

Można również napisać do Redakcji z prośbą o zaopiniowanie przez redakcję propozycji (konspektu) tematu. Artykuły mogą być pisane w językach polskim i angielskim. Pismo znajduje się na ministerialnej liście czasopism punktowanych i za publikację otrzymać można 2 punkty. Redakcja prosi o zapoznanie się z ogólnymi informacjami dotyczącymi periodyku, a także z zasadami dotyczącymi stosowania przypisów i podawania bibliografii (http://www.religioznawstwo.uj.edu.pl/ex_nihilo).

Gotowe teksty, o tematyce związanej z dziedziną religioznawczą, dostosowane do podanych zaleceń formalnych, należy wysyłać jako załącznik w pliku Word na adres mailowy:  ex.nihilo.rzn@gmail.com ., w terminie do 30 grudnia 2012.

Data opublikowania: 27.11.2012
Osoba publikująca: Kamil Jodłowiec