Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

News

Web Content Display Web Content Display

March 2024

20240325
Previous week
Next week

KPSC & INTERKAMP - open information and training meeting

Date: 25.03.2024
Start Time: 17:30
Place: Collegium Broscianum ul. Grodzka 52, II piętro, sala 118
Organiser: Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji
Contact: kpsc@uj.edu.pl, 12 663 17 55
KPSC & INTERKAMP - open information and training meeting

We would like to invite you to participate in an information and training meeting on student internships, which will be held on Monday, 25 March at 5:30 p.m. in the Centre for Comparative Studies of Civilisations, p. 118. The meeting is open to the public, and we would also like to invite people from other UJ units who would like to cooperate with INTERKAMP.

Informujemy, że w semestrze letnim 2023/24 kontynuujemy współpracę z firmą KOMPAS w zakresie praktyk studenckich, która rozpoczęła się w poprzednim roku akademickim z inicjatywy mgr Wiktorii Krupskiej, dr Anny Kuchty oraz Zespołu Interkamp.

Więcej o naszej współpracy można przeczytać tutaj, a o realizacji praktyk studenckich przez osoby studiujące w KPSC - tutaj.

Wszystkich zainteresowanych poniższą ofertą zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym, które odbędzie się w poniedziałek 25 marca o godzinie 17:30 w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji, s. 118. Spotkanie ma charakter otwarty, serdecznie zapraszamy także osoby z innych jednostek UJ, które chciałby współpracować z INTERKAMP.

Współpraca z INTERKAMP to dla studentek i studentów możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności nabywanych na studiach. Kompetencje kulturoznawcze najlepiej rozwijać w dialogu międzyludzkim i międzykulturowym, co oferują unikatowe obozy Interkamp. Podróże – zarówno krajowe, jak i zagraniczne – rozwijają, a poprzez pryzmat innych kultur, lepiej rozumiemy swoją własną. Jako instruktorzy i wychowawcy, studenci będą mieli możliwość rozwijania umiejętności zarządzania w kulturze, przekazywania specjalistycznej wiedzy i dzielenia się swoją pasją z młodszymi pokoleniami.

✅ Plan spotkania:
1. Praktyki studenckie w KPSC.
2. Projekt Interkamp - siła artystycznych obozów dla ludzi z pasją.
3. Kadra Interkamp - predyspozycje, specyfika pracy i ścieżki rozwoju oczami specjalisty ds. HR.
4. Study case pracy z pasją. Zainspiruj się prawdziwymi historiami naszej kadry!

✅ Organizatorki / Prowadzące:
Agnieszka Cheba - z wykształcenia teatrolog i animator kultury, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, od 2008 roku menedżer projektu artystycznych obozów Interkamp, pomysłodawca i koordynator Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim, w latach 2017-2021 kierownik działu organizacji BTA Kompas, pasjonatka teatru i boston terrierów.
Wiktoria Krupska - absolwentka KPSC, lektorka języka japońskiego. Zagłębia temat nauczania języków obcych, ich efekt(o)ywnego uczenia się poprzez wykorzystywanie mnemotechnik. W latach 2014-2017 instruktorka obozów Interkamp.
Anna Kuchta - wykładowczyni i koordynatorka praktyk zawodowych w KPSC, sypendystka programu SYLFF dla Młodych Liderów. W latach 2018-2019, członkini zespołu ekspertów w projekcie Paidagogos Pro - pilotażowej inicatywie współpracy studentów Wydziału Filozoficznego z biznesem.

✅ Spotkanie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich zainteresowanych.