12 badaczek i badaczy z naszego Wydziału z grantami OPUS 21 i PRELUDIUM 20

6,5 miliona złotych trafi do naukowczyń i naukowców z Wydziału Filozoficznego

Narodowe Centrum Nauki opublikowało listy rankingowe projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów OPUS 21, PRELUDIUM 20. Badaczki i badacze zgłosili w tej edycji 4531 wniosków. Po przeprowadzeniu oceny formalnej i merytorycznej koordynatorzy NCN i eksperci zakwalifikowali do finansowania 912 projektów.

Z radością przyjeliśmy fakt, że aż 12 przedstawicieli naszej społeczności otrzymało dzisiaj pozytywną ocenę swoich wniosków, poniżej publikujemy listę laureatów wraz z odnośnikami do opisów przyszłych badań.

OPUS 21 – na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów,

PRELUDIUM 20 – konkurs na projekty badawcze realizowane przez osoby nieposiadające stopnia naukowego doktora,

Gratulujemy naukowczyniom i naukowcom z naszego Wydziału wytrwałości w przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych, cieszymy się z Państwa sukcesu! Życzymy owocnych badań w zespołąch oraz rozwoju naukowego!

OPUS:

PRELUDIUM: