„Duchowość a Terapia: Teoria, Historia, Praktyka" - rusza nabór rereratów

Rusza nabór abstraktów do II Ogólnopolskiej Konferencji Duchowość a Terapia: Teoria, Historia, Praktyka organizowanej przez Koło Naukowe Studentów Psychologii UJ!

Ideą konferencji jest namysł nad miejscem i znaczeniem duchowości w szeroko pojętej działalności terapeutycznej: psychoterapii, interwencji kryzysowej, medycynie konwencjonalnej i alternatywnej. Do wzięcia udziału w konferencji organizatorzy zapraszają praktyków, studentów i naukowców z kręgu nauk społecznych, humanistycznych i medycznych, a także osoby, których własne doświadczenia choroby i zdrowienia mogą stanowić cenny wkład w naszą dyskusję. Mile widziane są również osoby, które krytycznie zapatrują się na proponowane tematy.

Abstrakty mieszczące się w przedziale 200 - 300 słów nadsyłać można do 14 IV na adres duchowosc.a.terapia@gmail.com.
Organizatorzy nie przewidują opłaty konferencyjnej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie konferencji: http://duchowosc-a-terapia.blogspot.com/.

Data opublikowania: 08.02.2013
Osoba publikująca: Kamil Jodłowiec