Czwarty Kongres Młodej Socjologii - zgłoszenia do 22 marca

Koło Naukowe Studentów Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na 4. Kongres Młodej Socjologii, który odbędzie się 17 i 18 maja 2013 roku w Krakowie.

Kongres Młodej Socjologii to największa w Polsce platforma wymiany doświadczeń między młodymi badaczami i badaczkami społecznymi. To kilkadziesiąt wystąpień poruszających tematy skupione w kilkunastu panelach i niezastąpione źródło wiedzy o tym, czym aktualnie żyje młoda socjologia i pokrewne jej nauki.

Kongres Młodej Socjologii skierowany jest do studentów i studentek wszystkich kierunków i typów studiów, którzy zajmują się tematyką socjologiczną lub są nią zainteresowani. Jego założeniem jest nie tyle eksploracja konkretnego tematu badawczego, co integracja i wymiana doświadczeń młodego pokolenia badaczy i badaczek społecznych w Polsce. Stanowi platformę umożliwiającą nie tylko nawiązanie kontaktów z innymi studentami i studentkami, w których obszarze zainteresowań znajdują się kwestie społeczne, ale również – z uwagi na cykliczny charakter wydarzenia – podtrzymywanie tych kontaktów.

Kongres odbędzie się 17-18 maja 2013 roku w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego na ul. Grodzkiej 52. Termin zgłoszeń prelegentów upływa 22 marca 2013 roku.

Więcej informacji na stronie: http://kongresmlodejsocjologii.pl/

Data opublikowania: 13.02.2013
Osoba publikująca: Kamil Jodłowiec