Organizacja pracy na Wydziale Filozoficznym do 10 kwietnia

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonym w naszym kraju stanem epidemii praca na Wydziale Filozoficznym odbywa się głównie w systemie zdalnym.

Wszelkie prośby i pytania należy w pierwszej kolejności kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W dziekanacie Wydziału Filozoficznego prowadzone są dyżury w poniedziałki i czwartki w godz. 10:00-13:00.

W tygodniu 30 marca -4 kwietnia dyżury Dziekana w celu złożenia podpisów na dokumentach odbędą się
w poniedziałek i czwartek o godz. 12:00

Dokumenty do podpisu Władz Wydziału można składać jedynie za pośrednictwem sekretariatu ogólnego w Collegium Novum p. 11.

W przypadku wprowadzenia zmian takiego trybu pracy, poinformujemy o tym Państwa w kolejnym komunikacie.

Konkurs o przyznanie finansowania z subwencji dla Doktorantów Wydziału Filozoficznego UJ
Informacje o zebraniach wyborczych pracowników Wydziału Filozoficznego i Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych: okręg II, obwody nr 1 i 2 oraz okręg XIX, obwód nr 4
Doktoraty w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych
Dr hab. Marcin Szwed, prof. UJ i prof. Laurent Cohen laureatami pierwszej Polsko-Francuskiej Nagrody Naukowej