Dwa nowe konkursy w ramach ID UJ

W ramach wydziałowej Inicjatywy Doskonałości ogłoszone zostały dwa nowe konkursy, obejmujące finansowanie wyjazdów pracowników naukowo-dydaktycznych oraz przyjazdy gości zagranicznych.
więcej o Dwa nowe konkursy w ramach ID UJ
Warsztaty pozyskiwania grantów międzynarodowych (18/01/2024, 14:30)

W 2024 r. pojawi się szeroki wachlarz możliwości uzyskania grantów międzynarodowych. Zwiększamy wysiłki Wydziału Filozoficznego dzięki dedykowanej stronie zawierającej aktualną listę możliwości ubiegania się o finansowanie.
więcej o Warsztaty pozyskiwania grantów międzynarodowych (18/01/2024, 14:30)

We would like to invite all the employees of our Faculty to a workshop regarding acquiring international funds held by Mr. David Greniman.
więcej o Acquiring international funds - workshop with David Greniman (November 16th, 3 p.m.)
Open Access - formularz do konsultacji

więcej o Open Access - formularz do konsultacji
Konsultacje w sprawie otwartych konkursów

więcej o Konsultacje w sprawie otwartych konkursów