Zapraszamy do udziału w gościnnym wykładzie profesora Christiana A. Rosalesa​ (College of Human Ecology, University of the Philippines Los Baños), który odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku o godzinie 13.00 online na platformie MS Teams.
więcej o Wykład "Beyond cultural issues: Representational authority and Community-negotiated Consent among the Iraya and the Tau-Buhid Mangyan in the Philippines" profesora Christiana A. Rosalesa

Kryzys klimatyczno-ekologiczny: jak jest? Dlaczego tak jest? Co robić? Jaka jest rola uniwersytetu w dobie kryzysu klimatyczno-ekologicznego? Co to znaczy być socjolożką/socjologiem w dobie szóstego wielkiego wymierania? Sztafeta międzypokoleniowa - co nam odebrano i czy coś otrzymaliśmy?
więcej o Spotkanie "Science, not silence. Uniwersytet w dobie kryzysu klimatyczno-ekologicznego"
Wykład - Zarządzanie w antropocenie. Jak oddalić widmo katastrofy

Wykład dr Miachała Pałasza jest częścią cyklu Wyzwania dla demokracji w dobie zmiany klimatu: perspektywa interdyscyplinarna.
więcej o Wykład - Zarządzanie w antropocenie. Jak oddalić widmo katastrofy

Międzynarodowy projekt TEAM (Teacher Education About Multilingualism - edukacja dla nauczycieli na temat wielojęzyczności), finansowany z grantu Erasmus+, współtworzony był przez członków i członkinie Bilingualism Matters Kraków oraz Laboratorium Psychologii Języka i Dwujęzyczności „LangUsta” z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nasz projekt TEAM został wyróżniony przez Narodową Agencję Erasmus+ jako przykład dobrej praktyki!

Rada Klimatyczna UJ zaprasza na spotkanie poświęcone działaniom na UJ w kontekście kryzysu klimatycznego i ekologicznego. W debacie wezmą udział osoby kandydujące na stanowisko Rektora UJ. Piątek, 12 kwietnia 2024, 15-16:30, aula 6.01 Instytutu Psychologii UJ, ul. Ingardena 6.
więcej o Debata klimatyczna z udziałem osób kandydujących na stanowisko Rektora UJ [12.04.24 15-16:30, aula 6.01, Ingardena 6]