PaidagogosPro reprezentacje poszczególnych instytutów

Informujemy, że do projektu Paidagogos Pro zakwalifikowało się 34 studentek/ów Wydziału Filozoficznego. Reprezentacje poszczególnych instytutów:
Instytut Psychologii: 12 osób, Instytut Pedagogiki: 12 osób, Instytut Socjologii:5 osób, Instytut Religioznawstwa: 2 osoby, Instytut Filozofii: 2 osoby i KPSC: 1 osoba.
Gratulujemy wszystkim, życząc owocnej współpracy przy pisaniu wdrożeniowych prac magisterskich!

Reprezentacje poszczególnych instytutów: