Życzenia świąteczne od Dziekana i dyrekcji jednostek Wydziału Filozoficznego UJ

Szanowni Państwo,  Pracownice i Pracownicy, drogie Studentki, Studenci, Doktorantki i Doktoranci, Przyjaciele, Społeczności akademicka Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. To nie był dla nikogo łatwy rok, ale pokazał nam wszystkim jak wiele znaczy wspólnota, bycie razem. Życzymy sobie szybkiego powrotu na dawne tory i przekazujemy na Wasze ręce wyjątkowe życzenia nagrane z Panem Dziekanem prof. Jackiem Nowakiem i kierownictwem wszystkich jednostek Wydziału. Poniżej znajdziecie również Państwo nagrania skierowane do każdego Instytutu i Katedry.

Wesołych świąt!

Zobacz video galerię

Życzenia dla społeczności akademickiej Wydziału Filozoficznego UJ #FilozoficznyUJ

Życzenia dla społeczności Instytutu Psychologii UJ #FilozoficznyUJ