Promocje doktorskie w dyscyplinach Wydziału Filozoficznego UJ - 20.11.2023

20 listopada 2023 o godz.11:00 odbyły się w Auli Collegium Novum promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego UJ. Ślubowanie złożyło 13 naukowczyń i naukowców.

Uroczystość poprowadzili prof. dr hab. Armen Edigarian, Prorektor UJ ds. dydaktyki oraz prof. dr hab. Leszek Sosnowski, Prodziekan Wydziału Filozoficznego z udziałem przewodniczących Rad Dyscyplin; Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne – prof. dr hab. Irena Borowik, Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia – prof. dr hab. Przemysław Bąbel, Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki o kulturze i religii – prof. dr hab. Marta Kudelska i Przewodniczący Rady Dyscypliny Filozofia – prof. dr hab. Jerzy Gołosz, prof. UJ.

Stopień nadany przez Radę Dyscypliny Nauki socjologiczne
1.        Dr  Agata Rejowska, promotor; prof. dr hab. Grażyna Kubica-Heller, promotor pomocniczy: dr hab. Katarzyna Zielińska, prof. UJ,
Stopień nadany przez Radę Dyscypliny Psychologia
2.        Dr  Aleksandra Różańska, promotor: dr hab. Aleksandra Gruszka-Gosiewska, prof. UJ
3.        Dr  Maria Zimmermann, promotor: dr hab. Aleksandra Gruszka-Gosiewska, prof. UJ
w zastępstwie za promotora: prof. dr. hab. Marcina Szweda
4.        Dr  Gabriela Gore-Gorszewska, promotor: dr hab. Grzegorz Iniewicz, prof. UJ
5.        Dr  Magdalena Wojciechowska, promotor: dr hab. Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz, prof. UJ
Stopień nadany przez Radę Dyscypliny Nauki o kulturze i religii
6.        Dr  Monika Kowalska, promotor:dr hab. Izabela Trzcińska, prof. AGH
7.        Dr  Roman Husarski, promotor: prof. dr hab. Andrzej Szyjewski
promotor pomocniczy: Brian Reynolds Myers – nieobecny
8.        Dr  Małgorzata Różańska-Mglej, promotor: prof. dr hab. Halina Grzymała-Moszczyńska
Stopień nadany przez Radę Dyscypliny Filozofia
9.        Dr Karol Kleczka, promotor: dr hab. Sebastian Kołodziejczyk, prof. UJ
10.        Dr Adrianna Smurzyńska, promotor: dr hab. Sebastian Kołodziejczyk, prof. UJ
dr hab. Arkadiusz Gut, prof. UMK – nieobecny
11.        Dr Paulina Gurgul, promotor: dr hab. Joanna Hańderek, prof. UJ
12.        Dr Benedykt Olszewski, promotor: prof. dr hab. Justyna Miklaszewska
13.        Dr Alicja Kowalczewska, promotor:prof. dr hab. Piotr Mróz

Gratulujemy wszystkim świeżo upieczonym doktorkom i doktorom, którzy złożyli przysięgę zakończoną słowami "Spondeo ac polliceor - Ślubuję i obiecuję".

Gratulacje i podziękowania składamy również na ręce promotorek i promotorów!