Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Kolejne granty NCN dla naukowców i naukowczyń Wydziału Filozoficznego!

Ogłoszono wyniki konkursów OPUS 25 i PRELUDIUM 22. Wśród rekordowo niskiej liczby projektów zakwalifikowanych do finansowania aż 4 z nich, to projekty badaczek i badaczy związanych z Wydziałem Filozoficznym UJ.
więcej o Kolejne granty NCN dla naukowców i naukowczyń Wydziału Filozoficznego!
Promocje doktorskie w dyscyplinach Wydziału Filozoficznego UJ - 20.11.2023

20 listopada 2023 o godz.11:00 odbyły się w Auli Collegium Novum promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego UJ. Ślubowanie złożyło 13 naukowczyń i naukowców.
więcej o Promocje doktorskie w dyscyplinach Wydziału Filozoficznego UJ - 20.11.2023
Konferencja "E-Know. 4 żywioły. Człowiek 2050"

E-Know to przedłużenie ubiegłorocznej inicjatywy znanej pod nazwą ECO Kongres. Odbędzie się on już 16 listopada w Auli Dużej Auditorium Maximum.
więcej o Konferencja "E-Know. 4 żywioły. Człowiek 2050"
Nasi naukowcy wśród najbardziej wpływowych na świecie!

Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego ponownie znaleźli się w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych ludzi nauki na świecie. Zestawienie - opracowywane przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i firmą SciTech Strategies - ocenia m.in. cały dorobek naukowy poszczególnych uczonych według indeksu bibliometrycznego. W tym gronie cieszy obecność trójki badaczy z Wydziału Filozoficznego UJ!
więcej o Nasi naukowcy wśród najbardziej wpływowych na świecie!
Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców na naszym Wydziale

To już kolejna edycja w ramach której zapraszamy do wejścia w świat nauki z naukowczyniami i naukowcami z naszego Wydziału. Warto zainteresować się bogatym programem przygotowanym przez wszystkie uniwersyteckie jednostki.
więcej o Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców na naszym Wydziale