Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Konferencja "E-Know. 4 żywioły. Człowiek 2050"

E-Know to przedłużenie ubiegłorocznej inicjatywy znanej pod nazwą ECO Kongres. Odbędzie się on już 16 listopada w Auli Dużej Auditorium Maximum.
więcej o Konferencja "E-Know. 4 żywioły. Człowiek 2050"
Nasi naukowcy wśród najbardziej wpływowych na świecie!

Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego ponownie znaleźli się w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych ludzi nauki na świecie. Zestawienie - opracowywane przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i firmą SciTech Strategies - ocenia m.in. cały dorobek naukowy poszczególnych uczonych według indeksu bibliometrycznego. W tym gronie cieszy obecność trójki badaczy z Wydziału Filozoficznego UJ!
więcej o Nasi naukowcy wśród najbardziej wpływowych na świecie!
Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców na naszym Wydziale

To już kolejna edycja w ramach której zapraszamy do wejścia w świat nauki z naukowczyniami i naukowcami z naszego Wydziału. Warto zainteresować się bogatym programem przygotowanym przez wszystkie uniwersyteckie jednostki.
więcej o Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców na naszym Wydziale
Odszedł od nas prof. Krzysztof Pilarczyk

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 lipca 2023 roku po ciężkiej chorobie zmarł Prof. dr hab. Krzysztof Pilarczyk, religioznawca, judaista i biblista, wieloletni pracownik Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego na naszym Wydziale.
więcej o Odszedł od nas prof. Krzysztof Pilarczyk
Uroczyste promocje habilitacyjne dyscyplin naszego wydziału

Siedmioro naukowców i naukowczyń z naszego Wydziału wzięło udział w uroczystych promocjach habilitacyjnych.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne dyscyplin naszego wydziału