Wyniki sortowane według etykiety: pracownicy

Zapytanie ofertowe Paidagogos Pro

Zaproszenie do składania ofert w zakresie przygotowania i przeprowadzenia warsztatów dla uczestników projektu PAIDAGOGOS PRO, studentów ostatnich 4 semestrów Wydziału Filozoficznego, realizujących wdrożeniowe prace magisterskie u wybranych potencjalnych pracodawców.
więcej o Zapytanie ofertowe Paidagogos Pro
Magisterka wdrożeniowa pierwszym krokiem do sukcesu!

"Magisterka wdrożeniowa pierwszym krokiem do sukcesu! Studencie - uczestnicząc w projekcie otrzymujesz stypendium badawcze w wysokości do 5 tys zł i korzystasz ze szkoleń. Zapraszamy studentów I roku II stopnia i studentów IV roku kierunku Psychologia do programu Paidagogos PRO.
więcej o Magisterka wdrożeniowa pierwszym krokiem do sukcesu!
Apply to become one of the EU-funded Ph.D researchers in the field of ageism

On 1st of November the EuroAgeism project, to which JAGIELLONIAN UNIVERSITY, CRACOW, POLAND is participating, was launched. This project, which is financed through the EU Marie Sklodowska-Curie Innovative Training Network on Science-Policy Communication, is aimed at changing how we think, feel and act about age. This will be achieved through the training of 15 international Ph.D. Students to bridge the existing gap between science and policy while also advancing the research and policy in the area of ageism. By pursuing 15 research projects it aims to explore the different ways to
więcej o Apply to become one of the EU-funded Ph.D researchers in the field of ageism
PaidagogosPro - zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na wykonanie platformy w projekcie PaidagogosPro
więcej o PaidagogosPro - zapytanie ofertowe
Projekt Paidagogos Pro

Szanowni Państwo, informujemy o uruchomieniu nowego projektu „Paidagogos Pro” dedykowanego studentom 4 roku jednolitych studiów mgr oraz 1 roku studiów II stopnia, planującym przygotowanie pracy dyplomowej, której problematyka może mieć charakter wdrożeniowy.
więcej o Projekt Paidagogos Pro