Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Zakończyły się wybory do Komitetów Naukowych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2024-2027. Pracownicy naukowi Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego zostali członkami Komitetów Psychologii, Socjologii, Nauk Filozoficznych, Badań nad Migracjami, Nauk Demograficznych i Naukoznawstwa.
więcej o Pracownicy naukowi Wydziału Filozoficznego w Komitetach Naukowych Polskiej Akademii Nauk
Kondolencje dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Karola

W związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce dzisiaj (21.12.) w Pradze, pragniemy wyrazić wyrazy głębokiego współczucia dla całej Społeczności Akademickiej Uniwersytetu Karola.
więcej o Kondolencje dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Karola

1 grudnia Uniwersytet Jagielloński przystąpił do konsorcjum 15 uniwersytetów z całego świata realizujących projekt „Challenges and opportunities for EU heritage diplomacy in Ukraine (HER-UKR)”, finansowany ze środków unijnych w ramach konkursu Erasmus+ Jean Monnet Policy Debate.
Kolejne granty NCN dla naukowców i naukowczyń Wydziału Filozoficznego!

Ogłoszono wyniki konkursów OPUS 25 i PRELUDIUM 22. Wśród rekordowo niskiej liczby projektów zakwalifikowanych do finansowania aż 4 z nich, to projekty badaczek i badaczy związanych z Wydziałem Filozoficznym UJ.
więcej o Kolejne granty NCN dla naukowców i naukowczyń Wydziału Filozoficznego!
Promocje doktorskie w dyscyplinach Wydziału Filozoficznego UJ - 20.11.2023

20 listopada 2023 o godz.11:00 odbyły się w Auli Collegium Novum promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego UJ. Ślubowanie złożyło 13 naukowczyń i naukowców.
więcej o Promocje doktorskie w dyscyplinach Wydziału Filozoficznego UJ - 20.11.2023