Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

"Przyjaciel Studenta"-nagroda przyznawana w ramach plebiscytu Laudacje Studenckie

Miło nam poinformować, że wśród kandydatów do nagrody "Przyjaciel Studenta" przyznawanej w ramach plebiscytu Laudacje Studenckie znalazła się reprezentantka Wydziału Filozoficznego UJ - dr Agnieszka Kowalska z Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji.

Poniżej przytaczamy słowa uzasadnienia studentów a kandydatce życzymy powodzenia.

   dr Agnieszka Kowalska, Wydział Filozoficzny UJ


"...Pani Dr Agnieszka Kowalska charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Przywiązuje dużą wagę do prowadzonych przez siebie przedmiotów, przez co jej wykłady są ciekawe i motywujące do dalszych poszukiwań badawczych. Jest typem wymagającym, ale i potrafiącym przekazać wiedzę. Pani Doktor wychodzi naprzeciw potrzebom studentów i dba o to, aby program nauczania odpowiadał naszym oczekiwaniom. Dzięki niej wiemy, że wypełniane przez nas ankiety są brane pod uwagę i mają wpływ na funkcjonowanie Katedry. Jest otwarta na dialog między studentami, a Pracownikami Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji. Często ten dialog sama inicjuje w celu poprawy jakości kształcenia. Zawsze służy radą i chętnie pomaga nawet w sprawach, które nie dotyczą jej bezpośrednio. Dba o promocję Porównawczych Studiów Cywilizacji i zawsze ma na uwadze dobro tej jednostki. Jest oddana swojej pracy i bardzo zaangażowana. Dla studentów pierwszego roku często jest przewodnikiem i zachęca ich do aktywności akademickiej. Dzięki niej możemy dotrzeć do nowo przybyłych kolegów z ofertą działalności Koła Naukowego. Wielokrotnie na swoich wykładach oraz wydarzeniach pozauczelnianych motywuję nas do działania, co ma niewątpliwie bardzo pozytywny wpływ na samoocenę studentów oraz podejmowane przez nich działania. Zdecydowaliśmy się zaproponować kandydaturę Dr Agnieszki Kowalskiej do nagrody podczas tegorocznej edycji Laudacji Studenckich ponieważ łączy ona w sobie cechy, którym powinien charakteryzować się „Przyjaciel Studenta". Swoją postawą Pani Doktor stanowi dla nas inspirację..." .

Szczegóły dotyczące plebiscytu Laudacje Syudenckie znajdą Państwo na stronie internetowej http://laudacjestudenckie.pl/ .

Data opublikowania: 10.05.2015
Osoba publikująca: Adrianna Witek