Warsztaty "Behavioral dynamics in social interactions"

Celem warsztatów jest omówienie teoretycznych podstaw badania dynamiki interakcji społecznych, ukazanie aktualnych metod jej pomiaru (śledzenie ruchu ciała na podstawie nagrań video) oraz analizy powstałych w jej wyniku danych o charakterze szeregów czasowych.
więcej o Warsztaty "Behavioral dynamics in social interactions"

Tym razem zapraszamy do udziału w rozważaniach i poszukiwaniach odpowiedzi na pytania dotyczące zmieniającego się obrazu starości jako efektu różnorodnych modyfikacji zaznaczających się w poszczególnych obszarach życia w stuleciu szybkich i często nieprzewidywalnych zmian.
więcej o Ogólnopolska konferencja „Starość jak ją widzi psychologia. Zmieniający się obraz starości”
Psychologia (dla) aktywizmu

Spotkanie poświęcone będzie przedstawieniu wyników badań prowadzonych w ramach projektu "Od apatii do przemocowego ekstremizmu: motywacyjne podstawy zaangażowania politycznego", który realizowaliśmy w latach 2020-2024 we współpracy z Uniwersytetem w Oslo.
więcej o Psychologia (dla) aktywizmu
W dniu 2 marca 2024 zmarł Profesor Jerzy Szymura

Dr hab. Jerzy Szymura, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego urodził się 23 lutego 1946 roku. Życie intelektualne i zawodowe prof. Jerzy Szymura związał z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o W dniu 2 marca 2024 zmarł Profesor Jerzy Szymura
V konferencja East European Network for Philosophy of Science

East European Network for Philosophy of Science (EENPS), we współpracy z Interdyscyplinarnym Centrum Etyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza piątą, stacjonarną konferencję East European Network for Philosophy of Science w Krakowie, która odbędzie się w dniach 9-10 września 2024 roku. Termin nadsyłania zgłoszeń: 22 lutego 2024 r.
więcej o V konferencja East European Network for Philosophy of Science