Tryb nauczania w semestrze zimowym na Wydziale Filozoficznym UJ

Zachęcamy do zapoznania się harmonogramami zajęć w semestrze zimowym 2021/22

W nadchodzącym semestrze roku akademickiego 2021/2022 będziemy prowadzić zajęcia w trybie hybrydowym. Jednak zdecydowana większość zajęć na naszym Wydziale będzie odbywało się w sposób stacjonarny. Poniżej znajdują się harmonogramy z podziałem na sposób prowadzenia nauki w naszych jednostkach, pliki dotyczą: Instytutu Filozofii (Kognitywistyka z osobna), Instytutu Pedagogiki, Instytutu Religioznastwa, Instytutu Psychologii, Instytutu Socjologii oraz Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji.

Szczegółowe zasady sanitarne zostaną opublikowane w osobnym komunikacie. Chcemy zachęcić wszystkie osoby studiujące na Wydziale Filozoficznym do rozpoczęcia nowego roku akademickiego po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19. To od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy jak długo będziemy mogli spotykać się bezpośrednio w salach wykładowych Wydziału Filozoficznego UJ!

Kognitywistyka_Tryb zajęć-2021-2022
xlsx