Dzień Otwarty UJ

22 marca odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapraszamy od godz. 9.00 do godz.15.00 do Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
więcej o Dzień Otwarty UJ

Mamy przyjemność poinformować, że Przewodniczącym Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Filozoficznego został prodziekan ds. dydaktycznych Wydziału Filozoficznego UJ, prof. dr hab. Leszek Sosnowski.
więcej o Prof. dr hab. Leszek Sosnowski przewodniczącym Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Filozoficznego
Nowy pogański związek wyznaniowy? <br>O rodzimowiercach słowiańskich

Nowy pogański związek wyznaniowy?
O rodzimowiercach słowiańskich

W ostatnich dniach głośno o rodzimowiercach słowiańskich; pod koniec stycznia, po kilku latach starań, został wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych MSWiA Związek Wyznaniowy Rodzimowierców Polskich Ród.
więcej o Nowy pogański związek wyznaniowy?
O rodzimowiercach słowiańskich
Interdyscyplinarne seminarium Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ

W artykule, nad którym aktualnie trwają prace, łączy się dane na poziomie indywidualnym z badania SHARE z zagregowanymi statystykami na poziomie regionalnym. Analizuje się powiązania między dobrostanem osób starszych a ich dochodami oraz wpływ dostępności (jakości) regionalnej infrastruktury na te powiązania.
więcej o Interdyscyplinarne seminarium Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Instytut Socjologii UJ oraz Behaviour in Crisis Lab zapraszają na konferencję Polityka gotowości na wypadek katastrof humanitarnych. Perspektywa pomocy społecznej.
więcej o Polityka gotowości na wypadek katastrof humanitarnych | Perspektywa pomocy społecznej | Konferencja badawczo-aplikacyjna