Konferencja "Ukraina w wybory do Parlamentu Europejskiego"

Wśród prelegentów m.in. dr Elżbieta Olzacka, która opowie o kulturowym wymiarze trwającej od dwóch lat wojny, również z perspektywy projektu, którym kieruje (HER-UKR).
więcej o Konferencja "Ukraina w wybory do Parlamentu Europejskiego"

Nakładem wydawnictwa Springer, w serii Lecture Notes in Educational Technology, ukazała się w lutym 2024 roku publikacja "From Digital Divide to Digital Inclusion. Challenges, Perspectives and Trends in the Development of Digital Competences", której współredaktorem jest dr hab. Łukasz Tomczyk z Instytutu Pedagogiki UJ, a pozostałymi redaktorami: Francisco D. Guillén-Gámez, Julio Ruiz-Palmero i Akhmad Habibi.
więcej o From Digital Divide to Digital Inclusion. Challenges, Perspectives and Trends in the Development of Digital Competences

Zapraszamy Państwa do udziału w kursie e-learningowym przygotowanym przez ekspertów z Instytutu Pedagogiki pod kierownictwem dr hab. inż. Łukasza Tomczyka, prof. UJ w ramach projektu REMEDIS - Redefinicja Kompetencji Cyfrowych i Medialnych.
więcej o Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii? Kurs e-learningowy w ramach projektu REMEDIS.
Dzień Otwarty UJ

22 marca odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapraszamy od godz. 9.00 do godz.15.00 do Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
więcej o Dzień Otwarty UJ

Mamy przyjemność poinformować, że Przewodniczącym Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Filozoficznego został prodziekan ds. dydaktycznych Wydziału Filozoficznego UJ, prof. dr hab. Leszek Sosnowski.
więcej o Prof. dr hab. Leszek Sosnowski przewodniczącym Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Filozoficznego