PaidagogosPro reprezentacje poszczególnych instytutów

Informujemy, że do projektu Paidagogos Pro zakwalifikowało się 34 studentek/ów Wydziału Filozoficznego. Reprezentacje poszczególnych instytutów:
Instytut Psychologii: 12 osób, Instytut Pedagogiki: 12 osób, Instytut Socjologii:5 osób, Instytut Religioznawstwa: 2 osoby, Instytut Filozofii: 2 osoby i KPSC: 1 osoba.
Gratulujemy wszystkim, życząc owocnej współpracy przy pisaniu wdrożeniowych prac magisterskich!
więcej o PaidagogosPro reprezentacje poszczególnych instytutów
Zapytanie ofertowe Paidagogos Pro

Zaproszenie do składania ofert w zakresie przygotowania i przeprowadzenia warsztatów dla uczestników projektu PAIDAGOGOS PRO, studentów ostatnich 4 semestrów Wydziału Filozoficznego, realizujących wdrożeniowe prace magisterskie u wybranych potencjalnych pracodawców.
więcej o Zapytanie ofertowe Paidagogos Pro

dr Beata Karpińska-Musiał

więcej o dr Beata Karpińska-Musiał

dr Aleksandra Wagner

więcej o dr Aleksandra Wagner
Magisterka wdrożeniowa pierwszym krokiem do sukcesu!

"Magisterka wdrożeniowa pierwszym krokiem do sukcesu! Studencie - uczestnicząc w projekcie otrzymujesz stypendium badawcze w wysokości do 5 tys zł i korzystasz ze szkoleń. Zapraszamy studentów I roku II stopnia i studentów IV roku kierunku Psychologia do programu Paidagogos PRO.
więcej o Magisterka wdrożeniowa pierwszym krokiem do sukcesu!