Konkurs o przyznanie finansowania z subwencji dla Doktorantów Wydziału Filozoficznego UJ

Dziekan ds. naukowych ogłasza Konkurs o przyznanie finansowania z subwencji dla Doktorantów Wydziału Filozoficznego UJ

Wnioski, przygotowane zgodnie z regulaminem należy składać TYLKO w formie elektronicznej (plik pdf) z zeskanowanym podpisem opiekuna/promotora.

Uwaga! Doktoranci pobierający stypendia w grantach badawzych proszeni są o zamieszczenie we wniosku dodatkowego wyjaśnienia czy (ewentualnie w jakim stopniu) zadania badawcze o które wnioskują, są zbieżne z zadaniami realizowanymi w grancie.

Przyjmowane będą wnioski w postaci JEDNEGO pliku - opisane zgodnie ze wzorem: imię.nazwisko_doktorant

Projekty należy wysyłać na adres e-mailowy swojego instytutu przeznaczony na konkurs:

filozofiaDSC@uj.edu.pl, kulturoznawstwoDSC@uj.edu.pl, pedagogikaDSC@uj.edu.pl, psychologiaDSC@uj.edu.pl, socjologiaDSC@uj.edu.pl, religioznawstwoDSC@uj.edu.pl

Wydatki w projekcie należy zaplanować od 4 maja 2020 r.

Wnioski przyjmowane będą do 25 marca 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na 20 kwietnia 2020 r.

Regulamin Konkursu o przyznanie finansowania z subwencji dla Doktorantów Wydziału Filozoficznego UJ do pobrania poniżej.

Regulamin DSC 2020
Doktoraty w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych
Dr hab. Marcin Szwed, prof. UJ i prof. Laurent Cohen laureatami pierwszej Polsko-Francuskiej Nagrody Naukowej
Najnowszy numer czasopisma The Polish Journal of the Art and Culture. New Series - 9 (1/2019) już dostępny!
Konkurs o przyznanie finansowania dla doktorantów Wydziału Filozoficznego (były konkurs DSC)