Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - III tura

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza III turę konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC - III tura

Aktualizacja informacyjna w projekcie Paidagogos Pro

Informujemy, że w projekcie Paidagogos Pro bierze udział 34 studentek/ów. Uczestnicy zdecydowali się na podjęcie współpracy w ramach pisania swojej pracy magisterskiej z wybranymi przez siebie instytucjami...
więcej o Aktualizacja informacyjna w projekcie Paidagogos Pro

więcej o Uchwała Rady Wydziału w sprawie podjęcia działań w celu włączenia społeczności akademickiej do prac nad nowym Statutem UJ

Uchwała Rady Wydziału w sprawie oświadczenia Rady Instytutu Socjologii

więcej o Uchwała Rady Wydziału w sprawie oświadczenia Rady Instytutu Socjologii

Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC

Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC