Szkolenie: inkluzywna, niedyskryminująca komunikacja.

Instytut Religioznawstwa serdecznie zaprasza pracowniczki i pracowników Wydziału Filozoficznego na szkolenie poświęcone inkluzywnej, niedyskryminującej komunikacji.
więcej o Szkolenie: inkluzywna, niedyskryminująca komunikacja.
Rada Wydziału Filozoficznego w dniu 21 marca 2024

Posiedzenie stacjonarne, 21 marca 2024 roku o godzinie 11:00 w Instytucie Psychologii, ul. Ingardena 6, sala 6.01 (aula) na VI piętrze budynku.
więcej o Rada Wydziału Filozoficznego w dniu 21 marca 2024
KPSC & INTERKAMP - otwarte spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym w zakresie praktyk studenckich, które odbędzie się w poniedziałek 25 marca o godzinie 17:30 w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji, s. 118. Spotkanie ma charakter otwarty, serdecznie zapraszamy także osoby z innych jednostek UJ, które chciałby współpracować z INTERKAMP.
więcej o KPSC & INTERKAMP - otwarte spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Wykład dr hab. Pauliny Kramarz, prof. UJ jest częścią cyklu Wyzwania dla demokracji w dobie zmiany klimatu: perspektywa interdyscyplinarna.
więcej o Wykład - Rolnictwo: stan obecny, źródła konfliktów, rozwiązania problemów oraz o tym dlaczego nie są stosowane

Unikatowa na polskim rynku wydawniczym pozycja, która może być znaczącym wsparciem dla nauczycieli w procesie edukacyjno-wychowawczym. Łączy w sobie naukową refleksję na temat wartości z jej bardziej praktycznym, edukacyjnym wykorzystaniem. Na pierwszą część składa się pięć esejów socjologiczno-filozoficznych poświęconych wybranym wartościom. Autorka dokonuje wyboru (..) według niewyartykułowanego wprost, ale dość oczywistego klucza. Zdecydowała się na wartości szczególnie ważne w relacjach społecznych, a jednocześnie takie, których deficyt odczuwamy w ostatnim czasie. Są to: odpowiedzialność, pracowitość, wrażliwość, współpraca i życzliwość.
więcej o Szkoła wartości. Wykłady dla nauczycieli i lekcje dla uczniów, Małgorzata Bogunia-Borowska, Joanna Rzońca