Profesjonalne wsparcie dla międzynarodowych grantów i konsorcjów

Wydział Filozofii stara się podnosić rangę, sieci, wpływ i sukcesy naszych cenionych pracowników. Zgodnie z tym celem zwiększamy naszą koncentrację na współpracy międzynarodowej i pozyskiwaniu grantów. W zakres tych aktywności wchodzą różne konsorcja w UE, w tym między innymi HORIZON, ERASMUS+, CHANSE, LIFE.

Mamy przyjemność przedstawić Davida Grenimana, naszego głównego konsultanta ds. grantów międzynarodowych i tworzenia sieci kontaktów. Doświadczenie zawodowe Davida obejmuje pracę w czołowych instytucjach badawczych i uniwersytetach w Europie. Jego specjalistyczna wiedza dotyczy zawiłości skupionych na współpracy i interdyscyplinarności grantów europejskich. W Cloud CoLab David i zespół zapewniają solidne zasoby do tworzenia konsorcjów, całościowego procesu aplikowania o granty i wykorzystywania rozległej sieci kontaktów międzynarodowych. Ich pomoc odegrała już zasadniczą rolę w aplikowaniu i pozyskiwaniu znaczących grantów dla pracowników Wydziału z różnych jednostek.

W razie pytań, potrzeby przedyskutowania czegoś lub chęci aplikowania o projekt skontaktuj się z Davidem:
David@CloudColab.co

By jeszcze bardziej Państwu pomóc, przygotowaliśmy listę otwartych możliwości na rok 2024. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. David służy konsultacją w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.